Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ethalon/domains/ethalon.lt/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Jūreiviui

 • Demo

   

 • Demo
 • Demo

Jūreiviui

REIKALAVIMAI:

 1. Anglų kalbos mokėjimas
 2. Darbo pagal specialybę patirtis

REIKALINGI DOKUMENTAI:

 1. Jūreivio knygelė
 2. Licencijos ir sertifikatai
 3. Nuotrauka 3 х 4 (2 vnt.)
 4. Pasas
 5. ir kiti būtini dokumentai

ĮDARBINIMO PROCEDŪRA

 1. ĮTRAUKIMAS Į DUOMENŲ BAZĘ. Šiame etape patikrinama, ar kandidatai atitinka kompanijos keliamus reikalavimus, taip pat patikrinami ir jų dokumentai. Po to į kompanijos duomenų bazę yra įvedama visa reikalinga informacija.
 2. KANDIDATŲ ATRANKA. Kompanijos vadybininkai analizuoja kiekvieną gautą anketą. Po išsamaus kandidato pateiktos informacijos patikrinimo iš kompanijos duomenų bazėje esančių laisvų darbo vietų parenkama kandidatui tinkama vieta.
 3. POKALBIS. Pirmiausia vyksta pokalbis su kompanijos vadybininku, o vėliau su užsakovo atstovu.
 4. PRIĖMIMAS Į DARBĄ. Gavę pareigų patvirtinimą, agentūros vadybininkai apie tai informuoja atrinktą kandidatą. Jeigu abi šalys susitaria, yra pasirašoma sutartis. Kompanijos vadybininkas tarpininkauja gaunant visus būtinus dokumentus ir vizas.

„ETHALON Recruitment“ savo paslaugas, susijusias su specialistų įdarbinimu, teikia komerciniais pagrindais. Visas transporto, pragyvenimo ir vykimo iki paskirties vietos ir atgal, išlaidas padengia Užsakovas.